Dzieci Dzieciom na Dzień Dziecka

Dodano 21.9.2017

Akcja DZIECI DZIECIOM NA DZIEŃ DZIECKA w Bełchatowie jest skierowana do dzieci i młodzieży oraz dorosłych, którzy chcieliby obciąć swoje włosy za darmo i przekazać je na piękny cel. Wraz z Fundacją Przyjaźni "WeGirls" zapraszam 8. czerwca 2018 roku od godziny 13.00 do Szkoły Podstawowej nr 4 przy ulicy Lipowej 11 w Bełchatowie, gdzie będzie taka możliwość.

Fundacja Przyjaźni "WeGirls" z podarowanych obciętych włosów robi dla dzieci chorych na raka peruki. Celem tegorocznego wydarzenia jest zebranie jak największej ilości włosów i przekazanie ich Fundacji. W tym roku nasze uczestniczki będą pod opieką lokalnych profesjonalnych fryzjerów, m. in. Edyty Belica, Bogusławy Kęsy, Kamili Siwiaszczyk, Beaty Zając, Iwony Grzybek oraz Błażeja Adamusa, praktykantów OHP oddział Bełchatów i uczniów ZSP nr 4 w Bełchatowie z Panią Agnieszką Kwiatkowską.