#GestPrzyjazni

Bo nawet zmieniając fryzurę można komuś pomóc

Każdy z nas może mieć wpływ na rzeczywistość!

Włosy można ściąć samemu lub udać się do jednego z salonu wspierającego naszą Fundację: Lista salonów

Instrukcja ścięcia włosów:

Minimalna długość włosów, które można przekazać fundacji to 25 cm. Włosy należy przed ścięciem umyć, bez korzystania odżywki, nie wolno pomieszać końca włosów z nasadą.

#Gest Przyjaźni

Umyte i dokładnie wysuszone włosy, dzielimy na kilka pasm

• Każde pasmo pleciemy w warkocz lub zawiązujemy w kucyk, po czym wiążemy gumką (najlepiej recepturką), dla bezpieczeństwa w 2-3 miejscach.
  • Ucinamy około 2 cm powyżej utrzymującej ich gumki (od strony głowy), nie należy ich wyrównywać.
  • Ścięte włosy zawijamy w papier (np. ręcznik papierowy)
  • Oznaczamy nasadę włosa –wkładamy pod gumkę karteczkę z napisem „nasada”
  • Następnie tak przygotowane włosy umieszczamy w foliowej torebce, wkładamy do koperty i wrzucamy do skrzynki pocztowej

Obcięte włosy prosimy przesłać (może być w zwykłej lub bąbelkowej kopercie) na:

Fundacja Przyjaźni WeGirls

ul. Grochowska 341/89

03-822 Warszawa

Dziękujemy serdecznie w imieniu dzieci i pozdrawiamy życząc wspaniałej nowej fryzury!

Najczęściej zadawane pytania